Postępowania przetargowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Ze względu na postępujący proces elektronizacji zamówień publicznych, rozpoczeliśmy korzystanie Platformy Zakupowej, która będzie naszym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych w zakresie zamówień podprogowych (poniżej 130.000 zł netto, do których nie stosujemy ustawy Prawo zamówień publicznych) oraz postępowań udzielanych zgodnie z ustawą PZP.

Oznacza to, że cały proces ofertowania prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. Profil Uczelni, gdzie będa umieszczane ogłoszenia, zaproszenia i infromacje dotyczącę postępowań znajduje sie pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/swws

Aby składać oferty, nie muszą Państwo zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy jednak do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców, gdyż dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedynym wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty,  jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Dodatkowo, w zamówieniach powyżej wartości 130 000  zł netto (zgodnych z Ustawą PZP), muszą Państwo posiadać ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany lub osobisty w zależności od procedury.

 Profil Uczelni na Platformie zakupowej

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:WSKiP
Data utworzenia:2018-12-03
Data publikacji:2018-12-03
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:13166